9 Aralık 2019 Pazartesi

Vizyona Giren | Girecek Filmler

Vizyon Filmleri | Vizyondaki Filmler, En iyi Filmler, Film Önerileri

Son yıllarda internet üzerinden yayın yapan ve film izleme imkanı sağlayan sitelerden dilediğiniz filmleri izleyebilme imkanının sağlanması vizyondaki filmlerin gişedeki başarılarını oldukça negatif olarak etkiledi. Sinemaseverler biliyorlar ki vizyonda yer alan bir film kısa süre içerisinde film izleme sitelerine düşecek ve istedikleri filmi hiçbir ücret ödemeden online olarak ve full hd kalitede takip edebilecekler. Buna bağlı olarak filmlerin gişe hasılatları ülkemizde ciddi anlamda büyük düşüş yaşamakta ve sinemaya giden insan sayısı azalmakta. Vizyon filmlerini evinizde konforlu bir şekilde izlemek varken, ülke genel ekonomik şartlarına göre oldukça yüklü diyebileceğimiz meblağları ödeyerek filmi sinemada izlemek genel anlamda tercih edilmemeye başladı.

Film siteleri sizlere sadece filmleri sunmuyor aynı zamanda filmleri yapım yılı, yapım türü, IMDB puanı, en çok izlenme, popüler olma gibi farklı kategorilere ayırarak sizlere film önerilerinde bulunarak yol da gösteriyor. İzlemeyi düşündüğünüz bir film hakkında önceden bilgi sahibi olmak, o filmi izleyenlerin film hakkındaki yorum ve eleştirilerini okumak filmi izlemeden önce yapılması gerekenler arasında yer almaktadır. Sitemizde sizlere vizyona giren filmler arasından en iyi filmleri bulabilmeniz için birçok kategoride farklı seçenekler ve araştırmalar sunmakta, izleyicilerin film hakkındaki düşüncelerini sizlerle buluşturmaktadır. Kısa zamanda film izlemekten hoşlananların filmler hakkında detaylı bilgilere ulaşabildiği, filmin konusu ve fragmanlarına ulaşabildiği sitemizde film seçimi yapmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Güzelliğin Portresi izle | Güzelliğin Portresi Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Güzelliğin Portresi izle, Güzelliğin Portresi Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Güzelliğin Portresi Fragmanı Full hd tek parça izle
Yönetmen: Umur Turagay
Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin
Tür: Gerilim
Ülke: Türkiye

Güzelliğin Portresi Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Güzelliğin Portresi Full hd izle

Yıllarca babası ile arası açık olan genç kadın Nisan, babasını çok uzun yıllar görmemiştir. Arası babası ile açık olan genç kadının hayatı aldığı bir haber ile değişir. Yıllar sonra babası ile ilgili çok önemli bir haber ona ulaşır. Bu haber üzerine yıllarca görüşmediği baba evine gitme kararı alır. Eşi ve kızıyla birlikte çok acil bir şekilde baba evine giderler. Uzun yıllar önce baba evinden adeta kaçarak ayrılan ve birdaha hiçbir şekilde gitmeyen Nisan, bir anda geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalmıştır.

Güzelliğin Portresi Tek Parça 720p izle

Gizemli köşkte birbirinden tuhaf olayların yaşandığına tanık olan Nisan, bunca geçen yıla rağmen geçmiş ile yüz yüze gelmiştir. Babası ile ilgili bilinmeyen çok gizemli bilgileri çözmeye çalışan polisin sorgulamaları ile karşı karşıya kalmıştır. Bundan sonra artık kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşk ve babası ile ilgili gizemi çözmek zorundadır. Polisler onu iyice köşeye sıkıştırmış bu gizem altında büyük tehlike altına girmişlerdir.
Güzelliğin Portresi Filmi, Güzelliğin Portresi 2019 Filmi izle, Güzelliğin Portresi Tek parça izle, Güzelliğin Portresi Full hd izle, Güzelliğin Portresi Filmi konusu, Güzelliğin Portresi Filmi oyuncuları, Güzelliğin Portresi Filmi Yönetmeni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme