25 Aralık 2019 Çarşamba

Astral Boyut izle | Astral Boyut Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Astral Boyut izle | Astral Boyut Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle

Astral Boyut izle, Astral Boyut Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle, Astral Boyut Filmi Oyuncuları, Astral Boyut Filmi Yönetmeni, Astral Boyut Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın.

Astral Boyut Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Vizyona giren ve girecek olan filmler ile ilgili haberlere yer verdiğimiz sitemizde bugün de sizler için Astral Boyut filmine ilişkin bilgiler sunacağız. Film ile ilgili bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığı günden bu yana birçok haberle anılan filmin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldukça filme dair merak daha da arttı. Sonrasında yakın zaman önce Astral Boyut fragmanı yayınlandı ve film ile ilgili haberlere yapımcı firma tarafından ağırlık verildi.

Astral Boyut Full hd izle

Genç bir adam olan Alex, metafizik öğrencisidir. Annesinin zamansız ölümü, Alex'in büyük bir yıkıma uğramasına neden olur. Annesinin yasını tutan ve kendisini bir türlü toparlayamayan Alex, bilimsel astral seyahat ile ruhunu görünmeyen boyutlara taşımayı öğrenmek ister.

Astral Boyut Tek Parça 720p izle

Ancak astral seyahati denemeye çalıştığında, etrafı kötü niyetli ruhlarla sarılır. Bunun akabinde annesinin karanlık geçmişini öğrenen Alex, ailesinin de bu ruhlar tarafından kuşatıldığını keşfeder. Kötü niyetli ruhların etkisinden kurtulmaya çalışan Alex, bunun için son bir aforoz töreni yapmak zorunda kalır. Görünmeyen varlıkları görebilen Michelle’in de yardımını alan Alex, yaşadığı sorunların geçmiş ile bağlantılı olduğunu öğrenir.
Astral Boyut Filmi, Astral Boyut 2019 Filmi izle, Astral Boyut Tek parça izle, Astral Boyut Full hd izle, Astral Boyut Filmi konusu, Astral Boyut Filmi oyuncuları, Astral Boyut Filmi Yönetmeni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme